כחלק מקבוצת משרד עוה"ד פייפר- כהן

אודות

מרגישים שמגיעים לכם פיצויים מהמדינה ולא יודעים מאיפה מתחילים ולאן לפנות?

הגעתם למקום הנכון!

אתר "פיצויים" יבהיר את התמונה לחלוטין ויגרום לכם להבין שזה יותר קל ממה שאתם חושבים.

קודם כל אנחנו נעזור לכם לברר האם מגיע לכם פיצויים מביטוח לאומי, לאחר מכן נבין כמה פיצויים מגיעים לכם, ומה עליכם לעשות צעד אחר צעד על מנת להגדיל את הסיכוי לקבל את הכסף שמגיע לכם . את כל זה אנחנו נסביר בצורה כה מסודרת ונגישה- שתוכלו אפילו לעשות הכל בעצמכם.

אם אתם מעוניינים להגדיל את הסיכוי שלכם לקבלת קצבה מביטוח לאומי- נחתתם באתר הנכון.

כחלק מהשירות שאנו מציעים תוכלו לקבל:

  • הסבר קצר על תביעת נכות כללית ותביעת נכות עבודה שיעזור לכם להבין למי מיועדת כל תביעה ומה הם התנאים לקבלתה.
  • טפסים להורדה: עבור מי שמעוניין להגיש תביעה לנכות כללית ועבור מי שמעוניין להגיש תביעה לנכות עבודה כולל הסבר קצר למה מיועד כל טופס תביעה.
  • מידע על המחלות- כמה אחוזי נכות קבע ביטוח לאומי עבור כל מחלה ומחלה, זאת באמצעות הנגשת המחלות להן נקבעו אחוזי נכות והצגתן בצורה ידידותית למשתמש.
  • בסוף כל מחלה תוכלו למצוא מילון מושגיםובו פירוש קצר על המונחים שבהם ביטוח לאומי משתמש לצורך קביעת אחוזי נכות במהלך הוועדות.
  • בראש כל מחלה תוכלו למצוא תרשים אנטומי / תמונת האיבר שתוכל לעזור לכם להבין מה האיבר שהחוק מדבר עליו.
פיצויים - פייפר כהן
תאונת עבודה - פיצויים - פייפר כהן
באתר "פיצויים" אנו מנגישים לכם האזרחים, ללא תשלום, את המידע החוקי של ביטוח לאומי. אנו בעצם לוקחים את "ספר הליקויים של ביטוח לאומי" והופכים אותו למידע שהציבור יכול להבין בפשטות. בניגוד למוסד ביטוח לאומי- אנו נסביר כאן את המושגים היום יומיים הרפואיים אשר בהם משתמשים בוועדות ובנוסף נסביר כיצד ניתן להגיש תביעה. ההסבר יהיה החל מהמידע הרלוונטי לכל נושא ועד הטפסים הנדרשים להגשה. יש יותר פשוט מזה ? אתר "פיצויים" רוצה לעזור לאזרח הפשוט, וכדי לעשות זאת אנו "שואבים" חוזרים ופסיקות חדשות ממוסד ביטוח לאומי על בסיס חודשי. בעזרת ניסיון של שנים, אנו יותר משמחים שיש לנו את האפשרות להנגיש לציבור הרחב את המידע החשוב הזה, ומבלי לגבות על כך תשלום. באתר שלנו תוכלו גם להבין כיצד ניתן להשתקם לאחר פגיעה מכל סוג שהיא. 
רובנו לא מודעים לאלטרנטיבות השיקומיות הקיימות משום שאנחנו לא צופים פציעה כזו או אחרת, ואדם שחווה מקרה שכזה לא יודע מה לעשות, למי לפנות, ועם מי להתייעץ. אנו באתר "פיצויים" נציע דרכים שיקומיות מגוונות ומקוריות, החל מדרכי רפואה אלטרנטיבית ועד רופאים בכירים. כל המידע שנציע מבוסס על ניסיון של לקוחות שלנו אשר עברו פציעות קשות דומות, וכל זה ילווה בהסבר מה אנשים אלה עשו כדי לשקם את עצמם. בקיצור, אתם לא לבד. במידה ואתם מזדהים ומוצאים את עצמכם לאחר פציעה או כל מקרה דומה אחר – אצלנו תוכלו למצוא את הפתרון היעיל ביותר לתביעה מול ביטוח לאומי + אופציה לשיקום ע"י מיטב המומחים שלמענכם מוכנים לשתף בניסיונם האישי. אתר "פיצויים" מוגש לכם בבעלות משרד עורכי הדין פייפר כהן עם 15 שנות ניסיון בתחום. השירותים ניתנים ע"י ליווי צמוד של עורכי הדין במשרד בראשות עו"ד אייל פייפר.
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם: